9527

EHLİYET VE YAŞ 

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D,E grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 2 yıllık olmalıdır. 

KİRALAMA SÜRESİ 

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR 

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.24 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti  30 TL'dir. Navigasyon ekstra olarak 25 TL'dir

ÖDEME VE DEPOZİT 

Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir. 
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir. 

SİGORTA 

Tüm araçlarımız 2012-2011-2010-2009 model olup Full Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir. 

TESLİM VE BIRAKMA 

Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda mail adresinize teyit maili gelir. Rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda CLASS Rent a Car personeli sizi karşılamak size aracı teslim etmek ve teslim almak mecburiyetindedir.Aracin teslim edilebilmesi için ehliyetinizin kimliğinizin ve pasaportunuzun fotokopisini de yanınızda bulundurmanız gerekmektedir aksi takdirde araç teslim edilememektedir.
Teslimatlar havalimanı ve bürolarının bulunduğu yerlerde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere ücretsiz  yapılmaktadır .Ayrıca bu tarz rezervasyonların sezona göre en az 10 günlük olması gerekmektedir. Class Rent a Car bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olmadan teslim uygulanır. 

TRAFİK CEZALARI 

Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz


Konaklama Yardımı

Şehir dışından veya yurt dışından gelicek olan müşterilerimize anlaşmalı otellerimizde veya günü birlik dairelerimizde konaklama yardımında bulunmaktayız
 

Sosyal Medya Hesaplarımız